CSTNE11M0G550000R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTNE11M0G550000R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 11.0000MHZ 33PF SMD
Podatkovni listi: CSTNE11M0G550000R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSTNE11M0G550000R0
Številka dela CSTNE11M0G550000R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 11.0000MHZ 33PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3965 pcs Podatkovni list CSTNE11M0G550000R0.pdf
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serija CERALOCK® CSTNE Paket / primer 3-SMD, Non-Standard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.032" (0.80mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.2% Pogostost 11MHz
Lastnosti Built in Capacitor natančen opis 11MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.2% -40°C ~ 85°C Surface Mount
Zmogljivost 33pF