DD1274AS-H-2R2N=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
DD1274AS-H-2R2N=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DD1274AS-H-2R2N=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 8A 9.6 MOHM
Podatkovni listi: DD1274AS-H-2R2N=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DD1274AS-H-2R2N=P3
Številka dela DD1274AS-H-2R2N=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 2.2UH 8A 9.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89407 pcs Podatkovni list DD1274AS-H-2R2N=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Ščitenje Shielded
Serija DEM10050C Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena 490-13184-6
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8A 9.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.6 mOhm Max
Trenutna ocena 8A Tok - nasičenost 16.8A