DE1E3KX102MB4BN01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE1E3KX102MB4BN01F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DE1E3KX102MB4BN01F
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 1000PF 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.DE1E3KX102MB4BN01F.pdf2.DE1E3KX102MB4BN01F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DE1E3KX102MB4BN01F
Številka dela DE1E3KX102MB4BN01F Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 1000PF 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 789549 pcs Podatkovni list 1.DE1E3KX102MB4BN01F.pdf2.DE1E3KX102MB4BN01F.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient E
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija KX
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 490-9378
DE1E3KX102MB4BN01F-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Lastnosti -
natančen opis 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor E Radial, Disc Zmogljivost 1000pF