DE2E3KY152MN3AM02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3KY152MN3AM02F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DE2E3KY152MN3AM02F
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL
Podatkovni listi: 1.DE2E3KY152MN3AM02F.pdf2.DE2E3KY152MN3AM02F.pdf3.DE2E3KY152MN3AM02F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DE2E3KY152MN3AM02F
Številka dela DE2E3KY152MN3AM02F Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient E
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija KY
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 490-9553-3
DE2E3KY152MN3AM02F-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Lastnosti High Voltage
natančen opis 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor E Radial, Disc Zmogljivost 1500pF