DE2E3KY222MN2AM01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3KY222MN2AM01F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DE2E3KY222MN2AM01F
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL
Podatkovni listi: 1.DE2E3KY222MN2AM01F.pdf2.DE2E3KY222MN2AM01F.pdf3.DE2E3KY222MN2AM01F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DE2E3KY222MN2AM01F
Številka dela DE2E3KY222MN2AM01F Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient E
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija KY
Ocene X1, Y2 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 490-9555-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti High Voltage
natančen opis 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor E Radial, Disc Zmogljivost 2200pF
Aplikacije Safety
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DE2E3KY222MN2AM01
DE2E3KY222MN2AM01
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL