DFCH3897MHDJAA-RF1
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFCH3897MHDJAA-RF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFCH3897MHDJAA-RF1
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka SIGNAL CONDITIONING 897MHZ
Podatkovni listi: DFCH3897MHDJAA-RF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFCH3897MHDJAA-RF1
Številka dela DFCH3897MHDJAA-RF1 Proizvajalec Murata Electronics
Opis SIGNAL CONDITIONING 897MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23373 pcs Podatkovni list DFCH3897MHDJAA-RF1.pdf
Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.394" W (13.50mm x 10.00mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 7-SMD, No Lead
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.154" (3.90mm)