DFE18SAN1R0ME0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE18SAN1R0ME0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFE18SAN1R0ME0L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.6A 144 MOHM SMD
Podatkovni listi: DFE18SAN1R0ME0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFE18SAN1R0ME0L
Številka dela DFE18SAN1R0ME0L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1UH 1.6A 144 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 473884 pcs Podatkovni list DFE18SAN1R0ME0L.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE18SAN_E0
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 490-16576-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1µH Shielded Inductor 1.6A 144 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 144 mOhm Max
Trenutna ocena 1.6A Tok - nasičenost 2A