DFE201612R-H-R47M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE201612R-H-R47M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFE201612R-H-R47M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 470NH 3.2A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: DFE201612R-H-R47M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFE201612R-H-R47M=P2
Številka dela DFE201612R-H-R47M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 470NH 3.2A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281690 pcs Podatkovni list DFE201612R-H-R47M=P2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE201612R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 490-10627-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 40 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Trenutna ocena 3.2A
Tok - nasičenost 3.5A