DFE252012R-H-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE252012R-H-2R2M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFE252012R-H-2R2M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: DFE252012R-H-2R2M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFE252012R-H-2R2M=P2
Številka dela DFE252012R-H-2R2M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 2.2UH 2A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257601 pcs Podatkovni list DFE252012R-H-2R2M=P2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE252012R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 490-10657-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2A 90 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 2.4A