DLP1NDN350HL4L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP1NDN350HL4L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLP1NDN350HL4L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.DLP1NDN350HL4L.pdf2.DLP1NDN350HL4L.pdf3.DLP1NDN350HL4L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLP1NDN350HL4L
Številka dela DLP1NDN350HL4L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 5V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.059" L x 0.026" W (1.50mm x 0.65mm) Serija DLP1N
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric), 8 Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število linij 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 35 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.020" (0.50mm) Vrsta filtra Signal Line
Lastnosti - natančen opis 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2.25 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 2.25 Ohm Trenutna ocena (maks.) 100mA