DLW5BSZ801TQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLW5BSZ801TQ2L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CMC 1.5A 2LN 800 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.DLW5BSZ801TQ2L.pdf2.DLW5BSZ801TQ2L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLW5BSZ801TQ2L
Številka dela DLW5BSZ801TQ2L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 1.5A 2LN 800 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 70445 pcs Podatkovni list 1.DLW5BSZ801TQ2L.pdf2.DLW5BSZ801TQ2L.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Serija DLW5B
Ocene - Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Impedanca @ Pogostost 800 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.177" (4.50mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 800 Ohms @ 100MHz 1.5A DCR 56 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 56 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.5A Odobritve -