ECASD41C106M060K00
Murata ElectronicsMurata Electronics
ECASD41C106M060K00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECASD41C106M060K00
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.ECASD41C106M060K00.pdf2.ECASD41C106M060K00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECASD41C106M060K00
Številka dela ECASD41C106M060K00 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62886 pcs Podatkovni list 1.ECASD41C106M060K00.pdf2.ECASD41C106M060K00.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija ECAS
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 490-5482-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm
natančen opis 10µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 60 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF