FDA1254-H-4R7M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
FDA1254-H-4R7M=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDA1254-H-4R7M=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 10.2A 8.8 MOHM
Podatkovni listi: FDA1254-H-4R7M=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDA1254-H-4R7M=P3
Številka dela FDA1254-H-4R7M=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 4.7UH 10.2A 8.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 66627 pcs Podatkovni list FDA1254-H-4R7M=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.508" L x 0.496" W (12.90mm x 12.60mm)
Ščitenje Shielded Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 490-16486-2 delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 10.2A 8.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.8 mOhm Max Trenutna ocena 10.2A
Tok - nasičenost 11.2A