GA342D1XGF150JY02L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA342D1XGF150JY02L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GA342D1XGF150JY02L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 15PF 250VAC SL 1808
  • Sporočilo
Specifikacije GA342D1XGF150JY02L
Številka dela GA342D1XGF150JY02L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 15PF 250VAC SL 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija GA3
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena 490-3461-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 15pF ±5% 250V Ceramic Capacitor SL 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 15pF