GCM1555C1H5R6DA16D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GCM1555C1H5R6DA16D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCM1555C1H5R6DA16D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: 1.GCM1555C1H5R6DA16D.pdf2.GCM1555C1H5R6DA16D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCM1555C1H5R6DA16D
Številka dela GCM1555C1H5R6DA16D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3842567 pcs Podatkovni list 1.GCM1555C1H5R6DA16D.pdf2.GCM1555C1H5R6DA16D.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 5.6pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GCM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 490-13292-2
GCM1555C1H5R6DA16D-ND
GCM1555C1H5R6DZ13D
GCM1555C1H5R6DZ13D-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca GCM1555C1H5R6DA16D
Vodilni stil 0.022" (0.55mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 5.6pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5pF
Opis CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402