GCM1885C1H9R8DA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1885C1H9R8DA16D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCM1885C1H9R8DA16D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 9.8PF 50V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.GCM1885C1H9R8DA16D.pdf2.GCM1885C1H9R8DA16D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCM1885C1H9R8DA16D
Številka dela GCM1885C1H9R8DA16D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 9.8PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3482973 pcs Podatkovni list 1.GCM1885C1H9R8DA16D.pdf2.GCM1885C1H9R8DA16D.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GCM
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 9.8pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 9.8pF Aplikacije Automotive