GCM1885C2A270FA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1885C2A270FA16D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCM1885C2A270FA16D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.GCM1885C2A270FA16D.pdf2.GCM1885C2A270FA16D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCM1885C2A270FA16D
Številka dela GCM1885C2A270FA16D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1615199 pcs Podatkovni list 1.GCM1885C2A270FA16D.pdf2.GCM1885C2A270FA16D.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GCM
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 490-16411-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije Automotive