GCM21BC7YA475KE36L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM21BC7YA475KE36L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCM21BC7YA475KE36L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 35V X7S 0805
Podatkovni listi: 1.GCM21BC7YA475KE36L.pdf2.GCM21BC7YA475KE36L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCM21BC7YA475KE36L
Številka dela GCM21BC7YA475KE36L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 4.7UF 35V X7S 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 378809 pcs Podatkovni list 1.GCM21BC7YA475KE36L.pdf2.GCM21BC7YA475KE36L.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GCM
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 490-16389-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije Automotive