GCM32DC72A475KE02L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32DC72A475KE02L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCM32DC72A475KE02L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
Podatkovni listi: 1.GCM32DC72A475KE02L.pdf2.GCM32DC72A475KE02L.pdf3.GCM32DC72A475KE02L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCM32DC72A475KE02L
Številka dela GCM32DC72A475KE02L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GCM
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 490-14484-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije Automotive