GCQ1555C1H3R2WB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCQ1555C1H3R2WB01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCQ1555C1H3R2WB01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 3.2PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: 1.GCQ1555C1H3R2WB01D.pdf2.GCQ1555C1H3R2WB01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GCQ1555C1H3R2WB01D
Številka dela GCQ1555C1H3R2WB01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 3.2PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 423300 pcs Podatkovni list 1.GCQ1555C1H3R2WB01D.pdf2.GCQ1555C1H3R2WB01D.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GCQ
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.2pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 3.2pF Aplikacije Automotive