GJ821BR71H105KA12L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJ821BR71H105KA12L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GJ821BR71H105KA12L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.GJ821BR71H105KA12L.pdf2.GJ821BR71H105KA12L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GJ821BR71H105KA12L
Številka dela GJ821BR71H105KA12L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 449615 pcs Podatkovni list 1.GJ821BR71H105KA12L.pdf2.GJ821BR71H105KA12L.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GJ8
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 490-14440-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose