GJM0225C1E7R6DB01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0225C1E7R6DB01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GJM0225C1E7R6DB01L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 7.6PF 25V NP0 01005
Podatkovni listi: 1.GJM0225C1E7R6DB01L.pdf2.GJM0225C1E7R6DB01L.pdf3.GJM0225C1E7R6DB01L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GJM0225C1E7R6DB01L
Številka dela GJM0225C1E7R6DB01L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 7.6PF 25V NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija GJM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 7.6pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
Zmogljivost 7.6pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency