GJM0335C0J330JB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0335C0J330JB01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GJM0335C0J330JB01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 33PF 6.3V C0G/NP0 0201
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GJM0335C0J330JB01D
Številka dela GJM0335C0J330JB01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 33PF 6.3V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GJM
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 490-8068-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 33pF ±5% 6.3V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 33pF