GJM0335C1E220JB01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GJM0335C1E220JB01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GJM0335C1E220JB01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201
Podatkovni listi: 1.GJM0335C1E220JB01D.pdf2.GJM0335C1E220JB01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GJM0335C1E220JB01D
Številka dela GJM0335C1E220JB01D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2916412 pcs Podatkovni list 1.GJM0335C1E220JB01D.pdf2.GJM0335C1E220JB01D.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 22pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GJM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Številka izdelka proizvajalca GJM0335C1E220JB01D Vodilni stil 0.013" (0.33mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201