GJM0335C1E8R2DB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0335C1E8R2DB01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GJM0335C1E8R2DB01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 0201
Podatkovni listi: 1.GJM0335C1E8R2DB01D.pdf2.GJM0335C1E8R2DB01D.pdf3.GJM0335C1E8R2DB01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GJM0335C1E8R2DB01D
Številka dela GJM0335C1E8R2DB01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GJM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 8.2pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 8.2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency