GJM1555C1H4R3CB01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GJM1555C1H4R3CB01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GJM1555C1H4R3CB01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: 1.GJM1555C1H4R3CB01D.pdf2.GJM1555C1H4R3CB01D.pdf3.GJM1555C1H4R3CB01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GJM1555C1H4R3CB01D
Številka dela GJM1555C1H4R3CB01D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 4.3pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GJM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 490-3099-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca GJM1555C1H4R3CB01D
Vodilni stil 0.022" (0.55mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 4.3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF
Opis CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402