GNM314F51C683ZD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GNM314F51C683ZD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GNM314F51C683ZD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP ARRAY 0.068UF 16V Y5V 1206
Podatkovni listi: 1.GNM314F51C683ZD01D.pdf2.GNM314F51C683ZD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GNM314F51C683ZD01D
Številka dela GNM314F51C683ZD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP ARRAY 0.068UF 16V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4521 pcs Podatkovni list 1.GNM314F51C683ZD01D.pdf2.GNM314F51C683ZD01D.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija GNM Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 490-3453-2 Število kondenzatorjev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 0.068µF Isolated Capacitor 4 Array 16V Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 0.068µF