GQM1555C2D2R3WB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GQM1555C2D2R3WB01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GQM1555C2D2R3WB01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2.3PF 200V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.GQM1555C2D2R3WB01D.pdf2.GQM1555C2D2R3WB01D.pdf3.GQM1555C2D2R3WB01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GQM1555C2D2R3WB01D
Številka dela GQM1555C2D2R3WB01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 2.3PF 200V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GQM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 2.3pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 2.3pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency