GQM1555C2D3R8CB01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GQM1555C2D3R8CB01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GQM1555C2D3R8CB01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 3.8PF 200V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.GQM1555C2D3R8CB01D.pdf2.GQM1555C2D3R8CB01D.pdf3.GQM1555C2D3R8CB01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GQM1555C2D3R8CB01D
Številka dela GQM1555C2D3R8CB01D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 3.8PF 200V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 3.8pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GQM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca GQM1555C2D3R8CB01D Vodilni stil 0.022" (0.55mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 3.8pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF Opis CAP CER 3.8PF 200V NP0 0402