GQM1875C2E110JB12D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GQM1875C2E110JB12D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GQM1875C2E110JB12D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 11PF 250V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.GQM1875C2E110JB12D.pdf2.GQM1875C2E110JB12D.pdf3.GQM1875C2E110JB12D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GQM1875C2E110JB12D
Številka dela GQM1875C2E110JB12D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 11PF 250V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 11pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GQM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca GQM1875C2E110JB12D Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 11pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 11PF 250V NP0 0603