GQM1875C2E3R3WB12D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GQM1875C2E3R3WB12D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GQM1875C2E3R3WB12D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 3.3PF 250V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.GQM1875C2E3R3WB12D.pdf2.GQM1875C2E3R3WB12D.pdf3.GQM1875C2E3R3WB12D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GQM1875C2E3R3WB12D
Številka dela GQM1875C2E3R3WB12D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 3.3PF 250V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GQM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 3.3pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 3.3pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency