GQM2195C2E151JB12D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GQM2195C2E151JB12D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GQM2195C2E151JB12D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 150PF 250V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.GQM2195C2E151JB12D.pdf2.GQM2195C2E151JB12D.pdf3.GQM2195C2E151JB12D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GQM2195C2E151JB12D
Številka dela GQM2195C2E151JB12D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 150PF 250V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 150pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini 0.232" (5.90mm)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GQM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca GQM2195C2E151JB12D Vodilni stil 0.039" (1.00mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 150pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 150PF 250V NP0 0805