GQM22M5C2H6R2DB01K
Murata ElectronicsMurata Electronics
GQM22M5C2H6R2DB01K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GQM22M5C2H6R2DB01K
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 6.2PF 500V NP0 1111
Podatkovni listi: 1.GQM22M5C2H6R2DB01K.pdf2.GQM22M5C2H6R2DB01K.pdf3.GQM22M5C2H6R2DB01K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GQM22M5C2H6R2DB01K
Številka dela GQM22M5C2H6R2DB01K Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 6.2PF 500V NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm) Serija GQM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 6.2pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 6.2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency