GR331BD72J103KW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GR331BD72J103KW01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GR331BD72J103KW01L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 10000PF 630V X7T 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GR331BD72J103KW01L
Številka dela GR331BD72J103KW01L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 10000PF 630V X7T 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X7T
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GR3
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 490-5724-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 10000pF