GRM0225C1C100JD05L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0225C1C100JD05L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0225C1C100JD05L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 01005
Podatkovni listi: 1.GRM0225C1C100JD05L.pdf2.GRM0225C1C100JD05L.pdf3.GRM0225C1C100JD05L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0225C1C100JD05L
Številka dela GRM0225C1C100JD05L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena 490-12604-2
GRM0225C1C100JD05L-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Zmogljivost 10pF