GRM0225C1E8R2BA03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0225C1E8R2BA03L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0225C1E8R2BA03L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 01005
Podatkovni listi: 1.GRM0225C1E8R2BA03L.pdf2.GRM0225C1E8R2BA03L.pdf3.GRM0225C1E8R2BA03L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0225C1E8R2BA03L
Številka dela GRM0225C1E8R2BA03L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena 490-13721-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 8.2pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Zmogljivost 8.2pF