GRM0225C1ER40BA03L
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM0225C1ER40BA03L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0225C1ER40BA03L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 01005
Podatkovni listi: 1.GRM0225C1ER40BA03L.pdf2.GRM0225C1ER40BA03L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
65535 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0225C1ER40BA03L
Številka dela GRM0225C1ER40BA03L Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2768286 pcs Podatkovni list 1.GRM0225C1ER40BA03L.pdf2.GRM0225C1ER40BA03L.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 0.4pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 01005 (0402 Metric)
Druga imena 490-13797-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca GRM0225C1ER40BA03L
Vodilni stil 0.009" (0.22mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 0.4pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1pF
Opis CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 01005