GRM0335C1E2R0BA01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM0335C1E2R0BA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0335C1E2R0BA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 0201
Podatkovni listi: 1.GRM0335C1E2R0BA01D.pdf2.GRM0335C1E2R0BA01D.pdf3.GRM0335C1E2R0BA01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0335C1E2R0BA01D
Številka dela GRM0335C1E2R0BA01D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 2pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Druga imena 490-11290-2
GRM0335C1E2R0BA01D-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Številka izdelka proizvajalca GRM0335C1E2R0BA01D
Vodilni stil 0.013" (0.33mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 2pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1pF
Opis CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 0201