GRM0335C1E2R6CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0335C1E2R6CD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0335C1E2R6CD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2.6PF 25V NP0 0201
Podatkovni listi: 1.GRM0335C1E2R6CD01D.pdf2.GRM0335C1E2R6CD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0335C1E2R6CD01D
Številka dela GRM0335C1E2R6CD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 2.6PF 25V NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5242 pcs Podatkovni list 1.GRM0335C1E2R6CD01D.pdf2.GRM0335C1E2R6CD01D.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2.6pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 2.6pF Aplikacije General Purpose