GRM0335C1H3R7BA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0335C1H3R7BA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0335C1H3R7BA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 3.7PF 50V NP0 0201
Podatkovni listi: 1.GRM0335C1H3R7BA01D.pdf2.GRM0335C1H3R7BA01D.pdf3.GRM0335C1H3R7BA01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0335C1H3R7BA01D
Številka dela GRM0335C1H3R7BA01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 3.7PF 50V NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 490-17814-2
GRM0335C1H3R7BA01D-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 3.7pF