GRM0335C1H8R8BD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0335C1H8R8BD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0335C1H8R8BD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 8.8PF 50V NP0 0201
Podatkovni listi: 1.GRM0335C1H8R8BD01D.pdf2.GRM0335C1H8R8BD01D.pdf3.GRM0335C1H8R8BD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0335C1H8R8BD01D
Številka dela GRM0335C1H8R8BD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 8.8PF 50V NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 8.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 8.8pF Aplikacije General Purpose