GRM0336R1E150GD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0336R1E150GD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0336R1E150GD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 15PF 25V R2H 0201
Podatkovni listi: GRM0336R1E150GD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0336R1E150GD01D
Številka dela GRM0336R1E150GD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 15PF 25V R2H 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4519 pcs Podatkovni list GRM0336R1E150GD01D.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient R2H
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 15pF ±2% 25V Ceramic Capacitor R2H 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 15pF Aplikacije General Purpose