GRM0337U1H4R3CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0337U1H4R3CD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM0337U1H4R3CD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 4.3PF 50V U2J 0201
Podatkovni listi: GRM0337U1H4R3CD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM0337U1H4R3CD01D
Številka dela GRM0337U1H4R3CD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 4.3PF 50V U2J 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4367 pcs Podatkovni list GRM0337U1H4R3CD01D.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 4.3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor U2J 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 4.3pF Aplikacije General Purpose