GRM033R61C103KA12D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM033R61C103KA12D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM033R61C103KA12D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 10000PF 16V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.GRM033R61C103KA12D.pdf2.GRM033R61C103KA12D.pdf3.GRM033R61C103KA12D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM033R61C103KA12D
Številka dela GRM033R61C103KA12D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 10000PF 16V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 10000pF
Debelina (maks.) X5R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Druga imena 490-7223-2 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca GRM033R61C103KA12D
Vodilni stil 0.013" (0.33mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 10000PF 16V X5R 0201