GRM033R71H471MA12J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71H471MA12J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM033R71H471MA12J
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 470PF 50V X7R 0201
Podatkovni listi: 1.GRM033R71H471MA12J.pdf2.GRM033R71H471MA12J.pdf3.GRM033R71H471MA12J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM033R71H471MA12J
Številka dela GRM033R71H471MA12J Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 470PF 50V X7R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 470pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose