GRM152C80J104ME19D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM152C80J104ME19D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM152C80J104ME19D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0402
Podatkovni listi: 1.GRM152C80J104ME19D.pdf2.GRM152C80J104ME19D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM152C80J104ME19D
Številka dela GRM152C80J104ME19D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4117009 pcs Podatkovni list 1.GRM152C80J104ME19D.pdf2.GRM152C80J104ME19D.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca 0.1µF
Debelina (maks.) X6S Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 490-9998-2
GRM152C80J104ME19D-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Številka izdelka proizvajalca GRM152C80J104ME19D
Vodilni stil 0.009" (0.22mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Derating Recommended Stopnja napak -
Razširjen opis 0.1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0402