GRM1555C1H5R0WA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1555C1H5R0WA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM1555C1H5R0WA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: 1.GRM1555C1H5R0WA01D.pdf2.GRM1555C1H5R0WA01D.pdf3.GRM1555C1H5R0WA01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM1555C1H5R0WA01D
Številka dela GRM1555C1H5R0WA01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 490-8214-2
GRM1555C1H5R0WA01D-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 5pF