GRM1556T1H680GD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1556T1H680GD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM1556T1H680GD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 68PF 50V T2H 0402
Podatkovni listi: GRM1556T1H680GD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM1556T1H680GD01D
Številka dela GRM1556T1H680GD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 68PF 50V T2H 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5336 pcs Podatkovni list GRM1556T1H680GD01D.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient T2H
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 68pF ±2% 50V Ceramic Capacitor T2H 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije General Purpose