GRM1885C2A751JA01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM1885C2A751JA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM1885C2A751JA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 750PF 100V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.GRM1885C2A751JA01D.pdf2.GRM1885C2A751JA01D.pdf3.GRM1885C2A751JA01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM1885C2A751JA01D
Številka dela GRM1885C2A751JA01D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 750PF 100V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 750pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Številka izdelka proizvajalca GRM1885C2A751JA01D Vodilni stil 0.035" (0.90mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 750pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 750PF 100V NP0 0603