GRM188R71E562KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM188R71E562KA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM188R71E562KA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 5600PF 25V X7R 0603
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM188R71E562KA01D
Številka dela GRM188R71E562KA01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 5600PF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 490-11999-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5600pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 5600pF